Zwroty i reklamacje

Datny Gift Box
Zwroty

Masz prawo do dokonania zwrotu, czyli do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia wysłania oświadczenia. W przypadku, jeżeli Klient wysyła oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z Towarem, termin wynosi 14 dni od dnia doręczenia przesyłki.

Uwaga! Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje, gdy opakowanie (celofan) zostanie otwarte po dostarczeniu towaru do kupującego. Po otwarciu opakowania nie można zwrócić zakupu ze względów higienicznych.

Reklamacje

Jeśli produkt, który zamówiłeś, jest niezgodny z zamówieniem, masz prawo go reklamować. Żeby to zrobić, pobierz i wypełnij nasz formularz reklamacyjny.

Uwaga! Klient traci swe uprawnienia do reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową, jeżeli nie zawiadomi Sprzedawcy niezwłocznie (nie później niż 3 dni od dnia otrzymania towaru) po stwierdzeniu niezgodności. Więcej szczegółów dotyczących reklamacji znajdziesz w Regulaminie (o ile to jest w regulaminie?? pytanie do mariusza). Reklamacje i zwroty.

Datny Gift Box

Wykorzystujemy pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z naszej strony i dostosowania prezentowanych treści do Twoich indywidualnych potrzeb. Akceptując komunikat zgadzasz się na użycie plików oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz odwołać udzieloną nam zgodę poprzez wprowadzenie zmian w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Szczegóły Wyrażam zgodę