Czas i koszt dostawy

Datny Gift Box

Minimalna wartość jednorazowego zamówienia, które przyjmujemy do realizacji to 6 zestawów jednego rodzaju. Realizacja zamówienia jest uzależniona od wielu elementów i czas dostawy może być również krótszy dlatego prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny 

Rodzaj dostawy
Czas realizacji
Przewidywany czas dostawy
Koszt dostawyUwagi
Kurierdo 11 dni2 dni20 złKoszt kolejnej paczki
20 zł (1 paczka = 6 zestawów)
Transport na paleciedo 14 dni
2 dni300 zł
Koszt kolejnej palety 300 zł
Odbiór osobisty
Gotowość do odbioru zostanie potwierdzona drogą mailową.Gotowość do odbioru zostanie potwierdzona drogą mailową.0 zł

Czas realizacji większych zamówień może się różnić ze względu na dłuższy czas kompletowania zamówienia, dostępności produktów lub personalizacji wybranego przez państwa zestawu prezentowego.

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Zamówienie z wysyłką poza Warszawę realizowane jest za pośrednictwem firm kurierskich DPD lub DHL. Czas doręczenia zamówienia do Klienta uzależniony jest od miejsca dostawy. Przesyłki kurierskie dostarczane są w terminie 2 -3 dni roboczych od dnia odbioru zamówienia przez kuriera.

Uwaga! Podane wyżej terminy doręczeń nie są gwarantowane i podlegają regulaminom świadczenia usług przewozowych w/w firm.

W przypadku zwrotu przesyłki do Sklepu z powodu nieodebrania paczki w określonym terminie, błędnego adresu doręczenia podanego w formularzu zamówienia czy odmowy przyjęcia przesyłki przez adresata, Klient ponosi koszty zwrotu zamówienia oraz koszty ewentualnej ponownej wysyłki.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z naszej strony i dostosowania prezentowanych treści do Twoich indywidualnych potrzeb. Akceptując komunikat zgadzasz się na użycie plików oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz odwołać udzieloną nam zgodę poprzez wprowadzenie zmian w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Szczegóły Wyrażam zgodę